• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknofilter.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
JET PULSE FİLTRE TIMER

 

 

 

JET PULSE FİLTRE TİMER

TOZ FİLTRESİ TİMER
FİLTRE ZAMANLAYICI 
SİLO FİLTRESİ TİMER
JET PULSE FİLTRE KONTROL KARTI
 
TeknoFilter filtre timer piyasada mevcut bütün üreticilerin toz filtrelerine, silo üst filtrelerine, çimento silosu filtrelerine, jet pulse filtrelere uygun olup değişim amaçlıda yerine kullanılabilmektedir. Bu müşterilerimize filtre imalatçılarına olan bağımlılığı ortadan kaldırmıştır yedek parça olarak. Filtre zamanlayıcımız hem 24 V DC, hem 24 V AC hemde 220 V uyumludur ekstra hiçbir ekipmana ihtiyaç yoktur.  Filtre timer yada zamanlayıcımızla 1-16 ( 16 çıkışlı) arası valflerinizi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlar. Aynı zamanda fark basınç sensörü ilavesiyle de filtreniz sadece gerekli olduğu zamanda temizlenmesi sağlanmaktadır, bu pahalı basınçlı hava kullanımının önüne geçip aynı zamanda filtre torba ve kartuşlarınızın ömrünü uzatmaktadır. 
Kartuş ve torbalı jet filtre sistemlerinde kullanılan patlaç valflerin elektronik olarak kontrolünü sağlar TeknoFilter Timer. Bütün filtre tiplerine uygundur. Toz tutma filtrelerinde filtrelerin vazgeçilmez bir parçası olan bu zamanlayıcılar  TeknoFilter tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilecek şekilde jet pulse filtre timer tasarlanmıştır.
 
Alçak -yüksek basınçlı jet filtrelerde patlaç selenoid valflerin çalıştırılmasında kullanılır. Genel bilinen ismiyle Jet Filtre Timer olarak bilinmektedir. Harici kullanıma uygun bir şekilde su ve toz geçirmez bir şekilde panosune yerleştirilmiştir. Ekstra pano gerektirmez. 24VDC-AC  - 220VAC olarak istenilen valf sayısında imal etmekteyiz. Darbe ve aralık olmak üzere çift zaman ayarlıdır aynı zamanda fark basınç sensörüyle birlikte kullanılmaktadır. 
 
        Darbe zamanı : Jet toz filtrelerinin torbalarına hava patlatma süresidir 
        Aralık zamanı : Bir patlamadan diğer patlamaya geçiş süresidir. 
Devamlı ve sıralı kontrol için tasarlanmıştır, kademeli aralıklarla pulse ve bekleme süresinin düzenlenmesini mümkün kılar.
 
Filtre Timer Teknik Özellikler ;
swichmod guc kontrol devresi 
ayarlanabilir valf çıkış voltajı (220 ac 24 ac 24 dc )
10 amper çıkışlı 16 kanal role çıkışı 
giris cikis kisa devre koruma sistemi 
role geçiş süresi ayarlama 
role açık kalma süresi ayarlama 
role periyod başlama süresi ayarlama 
4x20 lcd ekran
1 adet plc ye uyumlu çalıştırma ucu  
- 10 +60 derece ortam ısısına uygun sistem 
toz ve nem e dayanıklı yapi 
çift yönlu pcb tasarım 
yuksek hızlı kaliteli mikroişlemci 
gürültülü ortamlar için filtreli yapı 
kolay kulanim 
0sn 655000 sn ye aralığı zaman dilimi (0 dk 65 dk)
 
cizgi 360 DERECE / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi